Upozornenia na rýchlostné radary je možné spravovať cez Menu > Nastavenia > Rýchlostné radary.

Funkcia statických rýchlostných radarov upozorňuje na miesta s dlhodobo umiestnenými kamerami, ktoré sledujú prekračovanie rýchlosti.
Statické rýchlostné radary sú natrvalo nainštalované popri cestách a ich databáza je súčasťou mapových dát vďaka čomu funguje aj v režime offline. Databáza je aktualizovaná niekoľko krát ročne, informácie sú získavané z mnohých zdrojov, zvyčajne špecifických pred konkrétnu krajinu.


Ikona rýchlostných radarov sa zobrazí na mape priamo na mieste kde sa radar nachádza. Počas navigácie sa na ľavej strane v paneli notifikácií taktiež zobrazí notifikácia blížiaceho sa radaru s vašou aktuálnou vzdialenosťou.

Pokrytie statických rýchlostných radarov

Krajiny obsahujúce informácie o statických radaroch:
Ålandy, Andorra, Argentína, Austrália, Rakúsko, Azory a Madeira, Baleárske ostrovy, Belgicko, Brazília, Bulharsko, Kanada, Kanárske ostrovy, Normanské ostrovy (Guernsey a Jersey), Čile, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Grécko, Hongkong, Zvláštna administratívna oblasť Číny, Maďarsko, Indonézia, Írsko, Ostrov Man, Taliansko, Lotyšsko, Lesotho, Litva, Luxembursko, Malajzia, Malta, Mexiko, Monako, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Ruská federácia, San Maríno, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Južná Afrika, Španielsko, Švédsko, Taiwan (Čínska republika), Thajsko, Ukrajina, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké, Uruguaj, Vatikán

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Post Comment