Mapy v Sygic GPS Navi obsahujú tisíce Miest (bodov záujmu, označovaných ako POI), ako napríklad reštaurácie, hotely, turistické atrakcie a mnohé ďalšie.

Vyhľadánie týchto miest záujmu je možné dvoma spôsobmi:

  • Vyhľadávanie podľa názvu miest

Miesta môžete hľadať rovnakým spôsobom, ako by ste hľadali adresu. Stačí zadať adresu/názov do vyhľadávacieho panela, prezrieť si výsledky vyhľadávača a zvoliť možnosť ktorú hľadáte. Ďalšie podrobnosti nájdete v časti Vyhľadávanie podľa adresy.

  • Hľadaním miest v okolí na základe špecifickej kategórie

Miesta v okolí môžete hľadať cez vyhľadávací panel, ťuknutím na tri bodky otvoríte zoznam všetkých dostupných kategórií, zvoľte kategóriu a aplikácia zobrazí najbližšie miesta tohoto typu. V spodnej lište si viete prehliadať menný zoznam s vašou aktuálnou vzdialenosť od týchto bodov. Konkrétny bod viete zvoliť kliknutím na bod na mape alebo vybraním zo zoznamu.

Po zvolení konkrétneho miesta sa vám v spodnej lište zobrazia detailné informácie o mieste. Následne môžete zvoliť možnosť Získať trasu, alebo sa vrátiť späť na prehľad bodov záujmu, kliknutím na modrú šípku vo vyhľadávacom panely.

Miesta (body záujmu) môžete tiež prehliadať kdekoľvek vo Vami zvolenej oblasti, nie len vo vašom aktuálnom okolí. Kliknite kdekoľvek na mape a otvorte detaily destinácie kliknutím na modrú ikonu označujúcu zvolené miesto. Následne kliknite na Preskúmať blízke miesta.

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Post Comment