Ceny pohonných látok sa u jednotlivých čerpacích staníc líšia, a tak Vás môže málo informácií stáť veľa peňazí. So Sygic GPS Navigáciou sa už nemusíte obávať toho, že by ste nemali plnú nádrž za tie najlepšie ceny, jednoducho si nastavte druh paliva a nájdite najlacnejšie čerpacie stanice na vašej trase.

Vyhľadať najbližšie čerpacie stanice môžete cez vyhľadávacie okno, zvolením ikony čerpacích staníc. Následne sa vám zobrazí list najbližších čerpacích staníc. Z možností si vyberte takú čerpaciu stanicu ktorá najviac spĺňa vaše preferencie a jednoducho ju pridajte ako prejazdový bod do vašej trasy.

Počas cestovania s aplikáciou dostávate informácie o rôznych bodoch záujmu vrátane čerpacích staniciach v blízkosti vašej aktuálnej polohy. Pre zobrazenie info o najbližšej čerpacej stanici a aktuálnej cene paliva, kliknite na ikonu čerpacej stanice na ľavej strane obrazovky (čerpaciu stanicu môžete pridať ako bod zastavenia kliknutím na tlačidlo pridať ako bod trasy).

Na využívanie tejto služby je nevyhnutné pripojenie na internet a aktívne Premium+ predplatné, pre viac info navštívte Ceny paliva

Pokrytie služby: USA, Kanada and Európa (Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko)

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Post Comment