Vyhľadávanie nabíjacích staníc je možné len s Aktívnymi EV režimom.

Postupujete cez Vyhľadávací panel > zvoľte zelenú ikonu nabíjacích staníc > zobrazí sa 30 najbližších staníc okolo miesta, ktoré máte aktuálne zobrazené na mape (väčšinou vaša aktuálna poloha), pokiaľ chcete výsledky v okolí iného miesta, mapu stačí posunúť.

Cez zoznam staníc viete zistiť viac o konkrétnych nabíjačkách, pričom farba ikony (naľavo od názvu), určuje kompatibilitu s vašim vozidlom a atuálnu dostupnosť:

  • Zelená farba – nabíjačky sú dostupné a konektory kompatibilné s vašim vozidlom.
  • Oranžová farba – stanica má konektory kompatibilné s vašim vozidlom, ale momentálne sú obsadené.
  • Šedá farba – nabíjanie nie je dostupné, stanica môže byť zatvorená, mimo prevádzky, alebo nemá správny typ konektoru. Ďalšou možnosťou je, že pre danú stanicu momentálne nie sú dostupné informácie. Jej nabíjačky, aj keby mali správny typ konektoru, vtedy budú mať uvedený “Neznámy stav” – je možné že si na nich budete môcť nabiť vaše vozidlo ale nedokážeme to v danom momente potvrdiť.

Po zvolení konkrétnej stanice môžete zobraziť detailné informácie: jednotlivé nabíjačky a ich konektory, cenu, dostupnosť, možnosti overenia, otváracie hodiny a rôzne kontaktné údaje, vytiahnutím spodnej lišty s názvom stanice. Na spustenie nabíjania cez Sygic je potrebné aby bolo v detaile stanice uvedené, že umožňuje “Overenie aplikáciou”.


Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Post Comment