Funkcia statických rýchlostných radarov Vám ukáže a vopred Vás upozorní na miesta kde by ste mohli dostať pokutu za rýchlosť.

Statické rýchlostné radary, čiže tie, ktoré sú fixne nainštalované popri ceste, sú rovno zahrnuté v mapových dátach a pre ich zobrazenie nie je potreba byť pripojený na internet. Databáza statických radarov je aktualizovaná niekoľko krát ročne a informácie sú získavané z mnohých zdrojov, zvyčajne špecifických pred konkrétnu krajinu.

Nastavenia rýchlostných radarov si môžete zmeniť v Sygic aplikácii cez jej menu → Nastavenia

Ikona rýchlostných radarov sa zobrazí na mape priamo na mieste kde sa radar nachádza. Počas navigácie sa na ľavej strane v paneli notifikácií taktiež zobrazí notifikácia blížiaceho sa radaru a taktiež jeho vzdialenosť.

Pokrytie statických rýchlostných radarov

Krajiny obsahujúce informácie o statických radaroch:
Ålandy, Andorra, Argentína, Austrália, Rakúsko, Azory a Madeira, Baleárske ostrovy, Belgicko, Brazília, Bulharsko, Kanada, Kanárske ostrovy, Normanské ostrovy (Guernsey a Jersey), Čile, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Grécko, Hongkong, Zvláštna administratívna oblasť Číny, Maďarsko, Indonézia, Írsko, Ostrov Man, Taliansko, Lotyšsko, Lesotho, Litva, Luxembursko, Malajzia, Malta, Mexiko, Monako, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Ruská federácia, San Maríno, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Južná Afrika, Španielsko, Švédsko, Taiwan (Čínska republika), Thajsko, Ukrajina, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké, Uruguaj, Vatikán

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Post Comment