Real View Navigácia je doplnková funkcia zahrnutá v predplatnom Premium+, ktorá Vám prinesie unikátny spôsob zobrazovania cesty a inštrukcií. Sygic je prvá navigácia, ktorá obsahuje túto technológiu, taktiež zvanú „Rozšírená realita“ Real View funguje kdekoľvek na svete, nemá žiadne špeciálne požiadavky na zariadenie a funguje úplne bez nutnosti pripojenia k internetu..

Namiesto bežnej obrazovky s mapou, cesta je zakreslená priamo do obrazu naživo zachytávaného kamerou Vášho zariadenia. Jediné čo musíte urobiť je umiestniť zariadenie tak, aby kamera mala jasný výhľad cez čelné sklo.

Hlavnou výhodou tejto funkcie je, že aj v momente keď sa pozeráte na navigáciu, stále si udržujete prehľad čo sa deje na ceste pred vami.

Ako používať Real View Navigation

Pre použitie Real View funkcie si najprv vytvorte trasu a začnite sa navigovať. Následne stlačte Real View tlačidlo, ktoré sa nachádza v rýchlom menu, ktoré otvoríte stlačením ikonky 3 bodiek v pravom dolnom rohu obrazovky. Pokiaľ si želáte funkciu vypnúť, stlačte Real View tlačidlo znovu, rovnakým spôsobom.

Poznámka:
  • Real View nie je možné používať s externe pripojenými kamerami
  • Real View sa nedá používať zároveň s Dashcam funkciou

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Post Comment