Sygic GPS Navigácia obsahuje tisíce Miest (bodov záujmu), akými sú čerpacie stanice, reštaurácie, hotely, turistické atrakcie a ďalšie.

Miesta môžete hľadať tak isto ako adresy zadaním názvu do vyhľadávania a výberom z jeho výsledkov.

Druhý spôsob je zobraziť si miesta určitej kategórie v okolí, a vybrať si spomedzi nich. Pre výber kategórie miest kliknite na Vyhľadávací riadok v hornej časti obrazovky. Pod týmto riadkom sa Vám následne zobrazí panel s najviac používanými kategóriami Miest. Vyberte si z týchto predvolených kategórií Miest (bodov záujmu), prípadne kliknutím na tri bodky otvorte všetky kategórie. Vybraním kategórie sa na vašej mape zobrazia všetky miesta tejto kategórie v okolí a posunutím dolnej lišty hore môžete prehliadať menný zoznam týchto miest.

Kliknutím na jedno konkrétne Miesto (bod záujmu) sa Vám zobrazí obrazovka s informáciami o vybranom cieli Vašej cesty. Pokračujte kliknutím na Ukázať trasu. Trasa a jej dostupné alternatívy sa zobrazia modrou farbou, vyberte si najvhodnejšiu a kliknite na Štart.

Miesta (body záujmu) môžete tiež prehliadať kdekoľvek vo Vami zvolenej oblasti, nie len vo vašom aktuálnom okolí. Kliknite kdekoľvek inde na mape a otvorte detaily destinácie kliknutím na modrú ikonu označujúcu zvolené miesto. Následne kliknite na Preskúmať blízke miesta.

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Post Comment