Dopravné informácie sú služby, ktoré vám poskytujú návrhy rýchlejších trás na základe dopravných zápch alebo uzávierok ciest. Pri pohľade na mapu uvidíte červené a žlté čiary, ktoré zobrazujú hustotu premávky. Pri plánovaní cesty vyberie aplikácia najvýhodnejšiu trasu, aby ste sa vyhli dopravným zápcham.

Pri samotnom navigovaní sa Vám môžu zobrazovať informácie o zdržaní na trase na ľavej strane obrazovky a ak existuje lepšia trasa, ktorá obchádza problémový úsek, ponúkne Vám v spodnej časti obrazovky možnosť zmeniť aktuálnu trasu s informáciami o prípadnej zmene trasy (dĺžka, úspora času).

Traffic vyžaduje aktívne pripojenie na internet. Množstvo dát spotrebovaných dopravnou službou sa líši a závisí od množstva krajín, ktoré ste si stiahli a od množstva incidentov okolo vás vo všeobecnosti. Vo väčšine prípadov bude spotreba približne 1 až 2 megabajty (MB) za hodinu používania, avšak v niektorých situáciách by to mohlo byť viac, dokonca až do 10 MB dát.

Ktoré krajiny sú podporované službou Traffic?

Ázia:
Hong Kong, India, Indonézia, Macao, Malajzia, Singapur, Taiwan, Thajsko

Severná Amerika:
Kanada, Mexiko, Spojené štáty

Južná Amerika:
Argentína, Brazília, Čile, Kolumbia

Afrika:
Egypt, Lesotho, Južná Afrika, Maroko

Európa:
Andora, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Poľsko , Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko, Ukrajina, Veľká Británia

Australia:
Austrália, Nový Zéland

Stredný východ:
Bahrajn, Kuvajt, Omán, Katar, Saudská Arábia, Spojené arabské emiráty

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Please do not use this for support questions.
For customer support, please contact us here.

Post Comment