Sygic GPS Navigácia ukladá posledné ciele do Histórie, aby Vám uľahčila návrat na posledne navštívené miesta. Okrem toho si môžete sami zvoliť svoje Obľúbené adresy. Pre rýchly prístup k Vašim známym umožňuje synchronizovať adresy Kontaktov vo vašom zariadené priamo z aplikácie.

Na navigáciu na miesta uložené v Histórii, kliknite na okno vyhľadávania a zoznam hľadaných / navštívených miest v minulosti sa okamžite zobrazí. Následne si vyberiete požadovanú adresu, kliknite na Ukázať trasu a na obrazovke mapy stlačte Štart.

Na navigáciu na miesta uložené vo vašich Obľúbených položkách, kliknite na ikonku Srdiečka v pravom hornom rohu obrazovky. Zobrazí sa zoznam vašich uložených obľúbených položiek, zvoľte požadovanú destináciu, kliknite na Ukázať trasu a stlačte Štart pre začatie navigácie.

Taktiež je možné sa navigovať na adresu spojenú s niektorým z vašich kontaktov uložených v zariadení. Ak má kontakt vo svojich informáciach uloženú aj adresu, viete sa tam veľmi rýchlo navigovať pomocou záložky Kontakty. Kliknite na ikonku Srdiečka v pravom hornom rohu obrazovky. Zvoľte záložku Kontakty, vyberte kontakt, kliknite na Ukázať trasu a stlačte Štart pre začatie navigácie.

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Please do not use this for support questions.
For customer support, please contact us here.

Post Comment