Vyhľadávanie začnete keď ťuknete na vyhľadávaciu lištu v hornej časti hlavnej obrazovky.

Pokiaľ nezačnete nič písať, zobrazí sa Vám história trás ktoré ste v minulosti vytvorili. Tieto ciele si vybrať jednoduchým ťuknutím. Samozrejme, pri prvom používaní bude história prázdna.

Pre vyhľadávanie novej destinácie, začnite písať adresu, názov miesta (POI) alebo GPS súradnice do vyhľadávacej lišty. Pod lištou sa objaví zoznam s výsledkami ktoré sa vyhovujú Vášmu zadanému výrazu, ten správny si vyberte ťuknutím a aplikácia Vám vpočíta trasu.

Napríklad, predpokladajme že chceme nájsť adresu Kalinčiakova 13, 831 04 Bratislava, Slovensko.

Najrýchlejšou možnosťou je napísať iba ulicu a číslo „kalinciakova 13“ a vybrať si Vašu želanú destináciu z navrhovaných možností. Pokiaľ dostanete príliš veľa výsledkov, môžete adresu ešte viac špecifikovať pridaním mesta „kalinciakova 13 bratislava“. Poradie, v akom zadávate slová, nie je podstatné, takže kľudne môžete zadať napríklad „bratislava slovensko kalinciakova 13“.

Pokiaľ sa vybrané miesto alebo bod záujmu (hotel, obchod, reštaurácia, atď.) nachádza v našej databáze, môžete jeho názov priamo vyhľadať, napríklad „Black King bar“ v Bratislave.

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Please do not use this for support questions.
For customer support, please contact us here.

Post Comment