Dopravné informácie sú služby, ktoré vám poskytujú návrhy rýchlejších trás na základe dopravných zápch alebo uzávierok ciest. Pri pohľade na mapu uvidíte červené a žlté čiary, ktoré zobrazujú hustotu premávky. Pri plánovaní cesty vyberie aplikácia najvýhodnejšiu trasu, aby ste sa vyhli dopravným zápcham.

Pri samotnom navigovaní sa Vám môžu zobrazovať informácie o zdržaní na trase na ľavej strane obrazovky a ak existuje lepšia trasa, ktorá obchádza problémový úsek, ponúkne Vám v spodnej časti obrazovky možnosť zmeniť aktuálnu trasu s informáciami o prípadnej zmene trasy (dĺžka, úspora času).

Traffic vyžaduje aktívne pripojenie na internet. Množstvo dát spotrebovaných dopravnou službou sa líši a závisí od množstva krajín, ktoré ste si stiahli a od množstva incidentov okolo vás vo všeobecnosti. Vo väčšine prípadov bude spotreba približne 1 až 2 megabajty (MB) za hodinu používania, avšak v niektorých situáciách by to mohlo byť viac, dokonca až do 10 MB dát.

Ktoré krajiny sú podporované službou Traffic?

Ázia:
Hong Kong, India, Indonézia, Macao, Malajzia, Singapur, Taiwan, Thajsko

Severná Amerika:
Kanada, Mexiko, Spojené štáty

Južná Amerika:
Argentína, Brazília, Čile, Kolumbia

Afrika:
Egypt, Lesotho, Južná Afrika, Maroko

Európa:
Andora, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Poľsko , Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko, Ukrajina, Veľká Británia

Australia:
Austrália, Nový Zéland

Stredný východ:
Bahrajn, Kuvajt, Omán, Katar, Saudská Arábia, Spojené arabské emiráty

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Post Comment