Sygic GPS Navigácia ukladá posledné ciele do Histórie, aby Vám uľahčila návrat na posledne navštívené miesta. Okrem toho si môžete sami zvoliť svoje Obľúbené adresy. Pre rýchly prístup k Vašim známym umožňuje synchronizovať adresy Kontaktov vo vašom zariadené priamo z aplikácie.

Na navigáciu na miesta uložené v Histórii, kliknite na okno vyhľadávania a zoznam hľadaných / navštívených miest v minulosti sa okamžite zobrazí. Následne si vyberiete požadovanú adresu, kliknite na Ukázať trasu a na obrazovke mapy stlačte Štart.

Na navigáciu na miesta uložené vo vašich Obľúbených položkách, kliknite na ikonku Srdiečka v pravom hornom rohu obrazovky. Zobrazí sa zoznam vašich uložených obľúbených položiek, zvoľte požadovanú destináciu, kliknite na Ukázať trasu a stlačte Štart pre začatie navigácie.

Taktiež je možné sa navigovať na adresu spojenú s niektorým z vašich kontaktov uložených v zariadení. Ak má kontakt vo svojich informáciach uloženú aj adresu, viete sa tam veľmi rýchlo navigovať pomocou záložky Kontakty. Kliknite na ikonku Srdiečka v pravom hornom rohu obrazovky. Zvoľte záložku Kontakty, vyberte kontakt, kliknite na Ukázať trasu a stlačte Štart pre začatie navigácie.

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Post Comment