Ga naar Relatiebeheer ➤ Contacten
Er zijn verschillende manieren om contactpersonen in te voeren. U kunt contactpersonen aanmaken via de Relatiebeheer > Contactpersonen of direct onder een bedrijf (zoals verderop beschreven). In deze handleiding bespreken we hoe u een contactpersoon kunt aanmaken via Relatiebeheer > Contactpersonen.
Klik op +Creeër contact. Het onderstaande scherm verschijnt.
Het benoemde veld “Bedrijfsnaam” is waar u aangeeft voor welke organisatie de persoon werkt. Het is een verplicht veld, u moet ofwel een bedrijf kiezen dat al in het systeem is aangemaakt voor dit contact, of een bedrijf aanmaken door op de + knop op het veld te klikken.
Voer in dit scherm alle naam- en adresgegevens in.
Vergeet niet het postadresveld in te vullen. Dit adres wordt gebruikt bijvoorbeeld bij het versturen van brieven of mailings naar de contactpersoon.
U kunt de relatie opslaan met de knop Opslaan rechtsboven. De relatie is nu ingevoerd.