Sygic GPS navigácia je offline navigácia, vďaka čomu nepotrebujete neustále pripojenie na internet behom vašej cesty. Napriek tomu je ale treba si požadované mapy najprv stiahnuť aby sa uložili do vašeho zariadenia.

Pre manipuláciu s mapami otvorte Hlavné Menu kliknite na Mapy

Tu môžete vidieť všetky mapy ktoré ste už stiahli. Napravo od nich budete vidieť ikonku zeleného smetného koša. Kliknite naň ak danú mapu už nepotrebujete a chcete uvoľniť miesto na pamäti vášho zariadenia.Odstránené mapy môžete kedykoľvek opäť stiahnuť.

V ponuke je možné sťahovať nové mapy kliknutím na zelenú ikonu PLUS “+”. Pre stiahnutie mapy najprv vyberte kontinent v ktorom sa nachádza krajina, ktorej mapu chcete stiahnuť a ťuknite na danú krajinu. Niektoré krajiny sú rozdelené do niekoľkých regiónov, ak chcete stiahnuť všetky, kliknite znova na názov krajiny v riadku s vlajkou. Pri sťahovaní sa pod názvom krajiny/regiónu objaví lišta, ktorá predstavuje ako pokračuje sťahovanie. Kým sa dokončí, môžete sťahovanie zrušiť ťuknutím na krížik “x” napravo od názvu mapy, na mieste kde bol zelený obláčik zobrazujúci možnosť stiahnutia mapy.

Zelený obláčik označuje mapu dostupnú na stiahnutie.
Na spodku obrazovky sa nachádza veľkosť voľnej pamäte.

Potřebujete pomoci ?
Nestyďte se nás kontaktovat zde.

Bylo to užitečné ?

Ano Ne
Označili jste toto téma za neužitečné...
Mohli byste nám, prosím, říct, proč ? Děkujeme !
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.