Nastavenia zvukov a upozornení môžete spravovať v Menu > Nastavenia > Upozornenia a zvuky.

HLASOVÉ POKYNY

  • Hlasové pokyny
    Hlasové pokyny je možné vypnúť alebo zapnúť.
  • Čísla ciest
    Môžete si zapnúť alebo vypnúť hlásenia čísiel ciest.
  • Hlasové pokyny
    V tomto nastavení môžete zvoliť jazyk, ktorý Vás bude sprevádzať počas navigácie. Práve aktívny hlas je označený zelenou značkou, zmeníte ho jednoducho označeným iného hlasu. Možnosť stiahnuť ďalšie hlasy sa objaví stlačením zeleného pluska*”+”* vpravo dole. Vybrať si môžete medzi Štandardnými hlasmi a Rozšírenými (TTS) hlasmi.

Štandardné hlasy poskytujú všetky hlasové pokyny potrebné pre navigáciu – informujú o smere, vzdialenosti atď. Neposkytujú však hovorené názvy miest a ulíc. Rozšírené TTS hlasy hovoria navyše informácie o číslach ciest a názvoch miest a ulíc. Okrem toho ponúkajú možnosť nastavenia hovorených upozornení pre železničné priecestia, rýchlostné kamery atď.

OZNÁMENIA – môžete zapnúť/vypnúť alebo zmeniť zvuky pre nasledujúce upozornenia:
1. Rýchlostné kamery – môžete meniť z zvuk upozornenia a predstih upozornenia (varovania budú fungovať len v krajinách kde to je legálne)
2. Maximálna rýchlosť – môžete meniť zvuk upozornenia a výšku prekročenia potrebnú na upozornenie.
3. Oznámenia o doprave – môžete meniť zvuk upozornenia pre incidenty na ceste, alebo ich vypnúť keď chcete len vizuálne upozornenia.
4. Upozornenie na ostrú zákrutu – môžete zmeniť zvuk upozornenia a presnejšie špecifikovať pre ktoré zákruty má byť použité.
5. Železničné priecestie – môžete nastaviť zvuk upozornenia a vzdialenosť v ktorej zaznie
6. Lepšia trasa – môžete nastaviť zvuk upozornenia.

Bluetooth
Nastavte, či budete hlasové pokyny a upozornenia vždy dostávať z reproduktoru Vášho zariadenia (nemusí fungovať na všetkých zariadeniach), alebo z iného výstupného zariadenia (autorádio, handsfree). Dostupná je aj možnosť Hrať ako Bluetooth telefonát. Táto možnosť je vhodná pre pripojenie s Bluetooth zariadeniami, ktoré nepodporujú protokol A2DP na prehrávanie médií cez Bluetooth. Teda napríklad nie je možné prehrávať hudbu cez takéto zariadenie. Alebo nie je možné prehrávať Sygic zvuky a inštrukcie, keď je cez zariadenie prehrávané rádio. Sygic potom vytvorí simuláciu telefonátu a zvuky/inštrukcie sa prehrajú ako keby prichádzal telefonát.

Potřebujete pomoci ?
Nestyďte se nás kontaktovat zde.

Bylo to užitečné ?

Ano Ne
Označili jste toto téma za neužitečné...
Mohli byste nám, prosím, říct, proč ? Děkujeme !
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.