Sygic GPS Navigácia obsahuje tisíce Miest (bodov záujmu), akými sú čerpacie stanice, reštaurácie, hotely, turistické atrakcie a ďalšie.

Miesta môžete hľadať tak isto ako adresy zadaním názvu do vyhľadávania a výberom z jeho výsledkov.

Druhý spôsob je zobraziť si miesta určitej kategórie v okolí, a vybrať si spomedzi nich. Pre výber kategórie miest kliknite na Vyhľadávací riadok v hornej časti obrazovky. Pod týmto riadkom sa Vám následne zobrazí panel s najviac používanými kategóriami Miest. Vyberte si z týchto predvolených kategórií Miest (bodov záujmu), prípadne kliknutím na tri bodky otvorte všetky kategórie. Vybraním kategórie sa na vašej mape zobrazia všetky miesta tejto kategórie v okolí a posunutím dolnej lišty hore môžete prehliadať menný zoznam týchto miest.

Kliknutím na jedno konkrétne Miesto (bod záujmu) sa Vám zobrazí obrazovka s informáciami o vybranom cieli Vašej cesty. Pokračujte kliknutím na Ukázať trasu. Trasa a jej dostupné alternatívy sa zobrazia modrou farbou, vyberte si najvhodnejšiu a kliknite na Štart.

Miesta (body záujmu) môžete tiež prehliadať kdekoľvek vo Vami zvolenej oblasti, nie len vo vašom aktuálnom okolí. Kliknite kdekoľvek inde na mape a otvorte detaily destinácie kliknutím na modrú ikonu označujúcu zvolené miesto. Následne kliknite na Preskúmať blízke miesta.

Potřebujete pomoci ?
Nestyďte se nás kontaktovat zde.

Bylo to užitečné ?

Ano Ne
Označili jste toto téma za neužitečné...
Mohli byste nám, prosím, říct, proč ? Děkujeme !
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.