V prípade, že si nezadáte svoj vlastný štartovací bod, aplikácia zvyčajne počíta trasu z Vašej aktuálnej, v resp. poslednej známej polohy. Je to zároveň aj jeden z najbežnejších spôsobov vytvárania trasy.

Ak si trasu plánujete dopredu a chcete si pozrieť možné trasy, ktoré by Vám aplikácia vypočítala na inom mieste, tak v takom prípade si pred cieľom potrebujete vybrať vlastný štartovací bod. Štartovací bod možno vybrať dvojako:

1. štartovací bod si vyberiete priamo z mapy, čiže stlačíte na miesto na mape.
2. Adresu alebo GPS súradnice si nájdete cez vyhľadávanie.

Keď si určitý bod nájdete na mape alebo vyhľadáte, kliknite na svetlú plochu s informáciami o adrese pod tlačidlom “Ukázať trasu” – aplikácia Vám zobrazí podrobnosti o danom bode s výberom viacerých možností. Stlačte tlačidlo “Nastaviť ako štartovací bod” a aplikácia daný bod označí ako štartovací.

Štartovací bod môžete zmeniť aj behom výberu trasy. Ťuknite na tri bodky v pravom hornom rohu obrazovky a zvoľte “Zmeniť štartovací bod”. Zadajte adresu a potom výber potvrdte ťuknutím na pole “Nastaviť ako štart”.

Keď už budete mať dokončený výber počiatočného bodu, môžete pokračovať s výberom cieľového bodu trasy. Ako nastaviť cieľový bod trasy sa dozviete hneď v ďalšej kapitole Výber cieľového bodu.

Potřebujete pomoci ?
Nestyďte se nás kontaktovat zde.

Bylo to užitečné ?

Ano Ne
Označili jste toto téma za neužitečné...
Mohli byste nám, prosím, říct, proč ? Děkujeme !
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.