Sygic GPS Navigácia obsahuje tisíce Miest (pôvodne Body záujmu), akými sú čerpacie stanice, reštaurácie, hotely, turistické atrakcie a mnoho ďalších. Tieto miesta sú zobrazené vďaka offline dátam od spoločnosti TomTom, rovnako ako aj vďaka online databázam (nutné pripojenie na internet) od Foursquare, Booking.com a Parkopedia.

1. Na vyhľadanie konkrétneho Miesta, jednoducho kliknite na okno Vyhľadávania v hornej časti obrazovky a začnite písať jeho názov!

2. Vyhľadávací systém vám poskytne najlepšie relevantné výsledky naprieč všetkými kategóriami a zobrazí ich v prehľadnom zozname, aby ste si mohli jednoducho vybrať. Zvoľte si váš želaný cieľ cesty a kliknite na Ukázať trasu (ak chcete vidieť viac informácií o zvolenom Mieste, stačí vytiahnuť menu nahor. Nájdete tu jednoduchý spôsob ako si pridať dané miesto do Obľúbených alebo môžete zdieľať jeho polohu či GPS súradnice. Po kliknutí na Ukázať trasu vám bude zobrazená dostupná trasa (a jej alternatívy) na mape. Na začatie navigácie kliknite na Štart v pravom hornom rohu obrazovky.

3. Panel, ktorý zobrazuje základné Kategórie Miest (turistické atrakcie, ubytovanie, čerpacie stanice, stravovanie) je umiestnený priamo pod oknom vyhľadávania. Vyberte jednu z ponúkaných kategórií alebo kliknite na ikonku 3 bodiek vpravo na zobrazenie všetkých kategórií. Po zvolení želanej Kategórie, budú všetky relevantné výsledky v blizkosti miesta zobrazeného na mape uvedené v prehľadnom zozname (so zobrazenou vzdialenosťou od vašej aktuálnej polohy).

Zpětná vazba

Bylo to užitečné ?

Ano Ne
Označili jste toto téma za neužitečné...
Mohli byste nám, prosím, říct, proč ? Děkujeme !
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Sdělte nám váš názor na toto téma.

Prosím, nepoužívejte toto pro otázky k podpoře.
Pro zákaznickou podporu, nás kontaktujte zde.

Zveřejnit komentář.