Sygic GPS Navigácia obsahuje tisíce Miest (bodov záujmu), akými sú čerpacie stanice, reštaurácie, hotely, turistické atrakcie a ďalšie, pričom využíva offline dáta od spoločnosti Tomtom, ale aj online databázy z Foursquare, Booking.com, Fuel prices a Parkopedia.

Pre výber Miesta (bodu záujmu) kliknite na Vyhľadávacie okno v hornej časti obrazovky. Následne sa Vám zobrazí panel s Miestami (bodmi záujmu). Vyberte si z predvolených kategórií Miest (bodov záujmu), prípadne kliknutím na tri bodky otvorte všetky kategórie alebo začnite písať priamo do vyhľadávacieho okna.
Kliknutím na Miesto (bod záujmu) sa Vám zobrazí obrazovka s informáciami o vybranom cieli Vašej cesty. Pokračujte kliknutím na Ukázať trasu. Trasa a jej dostupné alternatívy sa zobrazia modrou farbou, vyberte si najvhodnejšiu a kliknite na Štart v pravom hornom rohu.

Miesto (bod záujmu) môžete tiež vyhľadať kdekoľvek vo Vami zvolenej oblasti. Kliknite na mapu a otvorte detaily destinácie kliknutím na modrú ikonu označujúcu zvolené miesto. Následne kliknite na V mojom okolí.

Pribudli tu tiež možnosti pridať k obľúbeným. zobrazenie Street View a zdieľať GPS súradnice.

Potřebujete pomoci ?
Nestyďte se nás kontaktovat zde.

Bylo to užitečné ?

Ano Ne
Označili jste toto téma za neužitečné...
Mohli byste nám, prosím, říct, proč ? Děkujeme !
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.