Czynność nr 3

 • „Usuwanie żetonu”
  Kolejną czynnością jest wybranie jednego z dostępnych sposobów usuwania żetonów ze stołu.

Czynność nr 4

 • „Stół Live / RNG
  W tym punkcie procesu tworzenia mapy stołu musimy wybrać czy tworzona mapa dotyczy stołu „Live” – (video streaming) czy „RNG”. Różnica w tych dwóch formatach polega na tym, że w przypadku ruletek „RNG” opartych na generatorze liczb losowych, „AutoMat” poza obstawianiem musi również klikać przycisk „Spin” lub „Powtórz/Spin”, jeśli dany stół go posiada. W przypadku stołów „Live” kolejne spiny są rozpoczynane przez krupiera. W sieci dostępne są również ruletki „Live” – zautomatyzowane gdzie zamiast krupierów wykorzystuje się różnego rodzaju technologię do rozgrywania kolejnych spinów.

Czynność nr 5

 • „Czy stół RNG posiada przycisk (Powtórz/Spin) ?”
  Opcja ta dotyczy tylko stołów „RNG”. Przycisk „Powtórz/Spin” służy do szybszego powtórzenia ostatniej gry i rozpoczęcia kolejnego spinu pod warunkiem, że żetony obstawiane w spinie aktualnym są takie same jak w spinie poprzednim. Nie wszystkie stoły do ruletki posiadają ten przycisk i stąd zapytanie. Przycisk ten pojawia się – (jeśli jest dostępny na danym stole) po wykonanym spinie pod warunkiem, że obstawiliśmy któreś pola na stole ruletki.

Czynność nr 6

 • „Odseparowane mapowanie pól numerycznych – Tak\Nie”
 • Funkcja ta pozwala na oddzielenie procesu wskazywania punktów centralnych i punktów identyfikacyjnych pól numerycznych. Dzięki temu możliwe jest od teraz mapowanie stołu ruletki, którego pola numeryczne w czasie wykrycia liczby mają inną lokalizację aniżeli w chwili kiedy możliwe jest obstawianie. Opcja Tak aktywuje funkcję.
Revision: 4

Feedback

Was this helpful?

Yes No
You indicated this topic was not helpful to you ...
Could you please leave a comment telling us why? Thank you!
Thanks for your feedback.

Post your comment on this topic.

Please do not use this for support questions.
Need support?

Post Comment